Kurumsal - Kahta Çiğköfte

Hakkımızda

Güzellikler paylaştıkça çoğalırmış derler, bizim hikayemizin de başlangıç noktası bu oldu. Lezzetimizin kısa sürede geniş kitlelere ulaşması, tek bir satış noktasının talebi karşılayamamasına sebep oldu. Bu vesileyle Mecidiyeköy, Sarıyer, Büyükçekmece ve Küçükçekmece restoranları peşi sıra açıldı. Takvimler 2005’i gösterdiğinde ise ilk franchising başvuruları tarafımıza ulaşmıştı. İşte böylece, bayilik taleplerine cevap vermek isteyen firma yetkilileri KAHTA ÇİĞKÖFTE markasının kurumsal kimliğini oluşturarak ilk bayilikleri vermeye başladı. 2006 / 2007 yılları firmanın büyüme hızının en yoğun olduğu yıllardı. Bu zaman sürecinde kendi bünyesindeki şube sayısını 10 çıkaran şirketimiz 80’e yakın Franchising vermişti. Büyüme serüvenimiz 2011 yılında ADİL EL GIDA bünyesine katılmamızla birlikte, lavaş üretim tesisimizi ve çiğ köfte fabrikamızı kurarak daha güçlü bir şekilde devam etti. Bugün, küçük bir el arabasından çıkıp azimle mitlik mertebesine yükselen Kahta Çiğ Köfte, Türkiye’nin dört bir yanında restoranlarını açmaya devam ediyor. Sarıyer kıyılarından Siverek vadisine kadar uzanan bir coğrafyada, 300’ün üzerinde restoranımızla bu muhteşem lezzeti sizlerle buluşturuyoruz.

MİSYONUMUZ

 
  Müşteri memnuniyetinin temel prensibini benimseyerek, güvenilir, kaliteli, sağlıklı, hijyenik ve lezzetli hizmetler sunabilmektir. Müşterilerini sağlıklı ve lezzetli çiğköfteleriyle buluşturmaya devam etmek.
 Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve Türkiye'nin dört bir yanındaki şubelerimiz ile kocaman bir aile olmayı başarmış bulunuyor ve bu yolda emin adımlarla yürüyoruz.

Vizyonumuz

Lezzet ve kalitemizle,sektörümüzün en iyileri arasında yerimiz ilk sırada,buna inanaraktan  2020 yılı sonuna kadar hedeflediğimiz bayi sayımızı 750 ve üzeri olarak Hedefliyoruz.