Kurumsal - Kahta Çiğköfte

HAKKIMIZDA

    Bir lezzet öyküsü nasıl başlar dersiniz? Kahta Çiğ Köfte’nin öyküsü 1991 yılında evde üretilen bir tepsi çiğ köftenin İstanbul Levent ve Gültepe’de el arabasında satılmasıyla başladı. Lezzetimiz kısa süre içinde geniş kitlelere ulaştı. Ve biz sizlere doğru adım atmaya devam ederek Mecidiyeköy, Sarıyer, Büyükçekmece ve Küçükçekmece restoranlarımızı faaliyete geçirdik. Adım atma sırası bu defa sizde olacak ki 2005 yılına geldiğimizde ilk franchising başvuruları tarafımıza ulaştı. Böylece kurumsal yapımızı daha da güçlendirip 2006-2007 yılları arası yoğun bir çalışma ile gelen bayilik taleplerini karşıladık. Hem bayi hem de şube olarak büyüyüp gelişen Kahta Çiğköfte, kendi bünyesindeki şube sayısını da 20’nin üzerine çıkarak bayileriyle birlikte büyümeye devam etti. 2011 yılında ise ADİL EL GIDA bünyesine katılarak lavaş üretim tesisi ve çiğköfte fabrikasını hayata geçirdi. Şuan bu çatı altında ara vermeden çalışmaya ve üretmeye devam ediyor.

    Böylece Kahta Çiğköfte, Sarıyer kıyılarından Siverek vadisine kadar uzanarak 300’ün üzerindeki bayileriyle lezzet öyküsünü paylaşmaya devam ediyor. Bu lezzet öyküsünü yıllardır olduğu gibi bugün ve yarın da Türkiye’nin dört bir yanına taşımaya devam edecek. Bu lezzet öyküsü hiç biter mi dersiniz?

MİSYONUMUZ

Kahta çiğköfte olarak bizim temel amacımız başlattığımız lezzet serüvenini yıllar boyunca sizlere sunmaya devam etmek ve damaklarda hep o bilindik tadımızı bırakmak. Bu tat için biz gelişmeye, büyümeye, açtığımız lezzet yolunda durmadan yürümeye devam edeceğiz.

    Kaliteli ve güvenilir ürünleri kullanarak yaptığımız lezzetlerimizi, çalışanlarımızın güler yüzü, uzman ekibimiz ve müşteri memnuniyetini esas alan politikalarımız ile sizlere sunmaya devam edeceğiz.

VİZYONUMUZ

    “LEZZET DURAKLARIMIZDA LEZZETLİ ÖYKÜLER”

    Büyük inançlarla çıktığımız bu yolda bütün hedeflerimizi kapsayan bir mottodur; lezzet duraklarımızda lezzetli öyküler sunmak.

    Lezzet duraklarımız olan bayilerimiz şuan Türkiye’de 300’den fazla noktada hizmet vermeye devam ediyor. Hedefimiz bu doğrultuda çalışarak önümüzdeki tüm süreçte bayilerimizin sayısını her gün artırmaya ve sizlere daha çok noktada hizmet vermeye devam etmek. Böylece bayilerimiz bizler adına sizlere lezzetli öyküleri sunmaya devam edecek.

Bunun yanı sıra sunulan lezzetlerimiz için uzman ekibimiz yaptığı AR-GE çalışmaları kapsamında titizlikle denetlenen tatlarımız hep koruma altında kalacak. Ve değişmeyen tek şey lezzetimizin öyküsü olacak.